Оплата і доставка

Способи оплати:

Оплата здійснюється виключно у національній валюті

Ви можете оплатити замовлення наступними способами:

  • Готівкова оплата. 

Здійснюється при отриманні товару за умови самовивозу. Покупцю видається товарний або касовий чек і при необхідності виписується податкова накладна.

Можливий готівковий розрахунок як післяплата при доставці замовлення транспортною компанією.

  • Безготівкова оплата. 

Рахунок – фактура.

Після оформлення замовлення та підтвердження наявності товару, менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок – фактуру , який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Приватне науково-виробниче підприємство «Світовид» є платником ПДВ на загальних підставах. Для юридичних осіб, пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Реквізити для безготівкової оплати: 

МФО 339500 П/р 26005896245001 в АТ “ТАСКОМБАНК”

Отримувач ПНВП “Світовид” ЄДРПОУ 13806561

● На картку ПриватБанку.

Для фізичних та юридичних осіб можлива оплата на картковий рахунок в ПриватБанку , через систему Приват24 або касу будь-якого відділення ПриватБанку.

Реквізити для оплати Ви отримаєте після оформлення замовлення на Ваш e-mail або контактний телефон. Час проходження платежу – близько 10 хвилин. Реквізити для оплати на картку ПриватБанку надаються покупцю після оформлення замовлення.

● Безготівкова оплата з платіжної/кредитної банківської карти будь-якого банку України за допомогою LiqPay.

 

Способи Доставки: 

  • Самовивіз: 

Зі  складу, що знаходиться за адресою: м.Львів, вул. Конюшинна, 5, після узгодження готовності замовлення з менеджером.

  • Доставка по Україні. 

Доставка по Україні здійснюється з допомогою транспортних компаній Нова Пошта, САТ, Делівері, Міст Експрес, Нічний Експрес, Автолюкс, Інтайм або інших на вибір покупця.

Доставка на склад транспортної компанії:

– Доставка через обрані покупцем транспортні компанії (за умови що така можливість існує), здійснюється після погодження із покупцем вартості доставки.

  •  Доставка “до дверей” покупця:

– Доставка замовлень даним способом здійснюються після погодження із покупцем вартості доставки.

Терміни доставки. 

Терміни відвантаження товарів узгоджуються з менеджерами компанії.

 

ВАЖЛИВО!!!

Після доставки на склад транспортної компанії/до дверей покупця, товар може бути виданий тільки особі, зазначеній у бланку замовлення. При цьому необхідно пред’явити документ, що засвідчує особу.

Ми завжди страхуємо товар, який передаємо транспортним компаніям. Під час транспортування відповідальність за збереження несе транспортна компанія. Тому ми РЕКОМЕНДУЄМО покупцю уважно оглядати товар при отриманні. В випадку виявлення зовнішніх або внутрішніх пошкоджень товару НЕ ПРИЙМАЙТЕ товар і не платіть за нього(за умови післяплати), а складайте акт відмови, вказуючи на пошкодження.

ЯКЩО ВИ ЗАБЕРЕТЕ ПОШКОДЖЕНИЙ ТОВАР, МИ НЕ ЗМОЖЕМО ПРИЙНЯТИ ТОВАР НАЗАД ЧИ ЗАМІНИТИ ЙОГО !!!