О нас

Приватне науково-виробниче підприємство «Світовид» працює на ринку України з 1991року. Підприємство першим у західному регіоні України запропонувало клієнтам техніку для піднімання та переміщення вантажів, ставши дилером відомої української фірми ТОВ «Компанія Рокла» з осідком у Києві.

У 2001році пройшло злиття діяльності ПП «Світовид» і ТОВ «Компанія Рокла», що знаменувало новий етап у нашій спільній діяльності. Працівники підприємства вклали гідний внесок у становлення торгової марки «Рокла» і завоювання позиції лідера на ринку України. У зв’язку із реорганізацією діяльності ТОВ «Компанія Рокла», підприємство із липня 2010 року самостійно надає послуги підприємствам, організаціям різних галузей економіки у забезпеченні їх технікою для підйому і переміщення вантажів, її ремонтом і сервісним обслуговуванням.

Ми надаємо консультації клієнтам по вибору техніки, її використанню в плані логістичних рішень.

Другий вид діяльності підприємства – виробництво виробів по індивідуальних замовленнях із металу, а саме:

  • візків двоколісних різних конструкцій;
  • візків-платформ вантажних;
  • внутрішньо-цехової мобільної тари, в т.ч. контейнерів самоскидів для деревообобної галузі (складування стружки, твердих дрібних відходів, кори і так далі);
  • виробів спецпризначення: візків для кисневих і пропанових балонів, візків для готелів, візків для переміщення багажу по сходах, бочковозів, спец кареток, кронштейнів під кондиціонери і ін.